TPS3306-25DGK
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
TPS3306-25DGK
Product Category : Supervisory Circuits
Mounting Style : SMD/SMT
Supply Voltage - Max : 6 V
Threshold Voltage : 2.5 V, 3.3 V